Producent łóżeczek dziecięcych - BAJANEX - łóżeczka dziecięce, meble dla dzieci, krzesełka i komody dziecięce z przewijakiem - Firma
Informacje o firmie

Drodzy Rodzice!

Producent mebli dla dzieci oraz łóżeczek dziecięcych

Jako Producent mebli dla dzieci i łóżeczek dziecięcych mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą najnowszą kolekcję mebli dziecięcych i młodzieżowych.

Produkcją mebli dziecięcych zajmujemy się od 1981 roku. Są to przede wszystkim łóżeczka dla dzieci, komody z przewijakiem, szafy, krzesełka dziecięce do karmienia, łóżka młodzieżowe; w tym łóżka piętrowe.

Łóżeczka dla dzieci - wieloletnie doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie to gwarancja wysokiej jakości naszych wyrobów oraz bezpieczeństwa w użytkowaniu. Produkowane przez nas meble są zgodne z obowiązującymi normami a także posiadają atest Zakładu Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego w Poznaniu.

Bezpieczne meble dla dzieci

Nasze meble wykonane są z tarcicy sosnowej. Do malowania używamy bezpiecznych i ekologicznych lakierów, które posiadają atesty PZH i są zgodne z normą PN-EN 71-3. Wykorzystywane przez nas okucie pozwala na wielokrotny montaż i demontaż łóżeczka.

Serdecznie zapraszamy do zapozniania się z naszą ofertą.

ilość wizyt: 0001801
realizacja: Intelis Media 2009